Ticho na dotek

Dvůr Svatá Maří 20.1. - 23.1. 2022


Čas, kdy ticho je pro nás léčivé a vyživují. Pastelky v meditaci s mandalou prozáří zimní krajinu barvami ticha v nás a jemný dotek masáže, propojí tělo a mysl. Celým pobytem vás budu provázet minimem slov. 

Další v řadě našich Tichých pobytů bude v komornější sestavě, jelikož kapacita pro "opečování dotekem" je dána kapacitou mou vlastní. Ale jak z historie víkendů víme, ten zimní byl vždy magický.

Co si společně užijeme, v tomto tichém čase .. 

Vztah dechu k cítění, pohyby, které integrují tělo, jemná a vědomá práce nás bude provázet tímto tichým pobytem. Čeká nás čas ticha, které v zimě má zcela jinou hloubku. Minimum slov, i proto, že bude méně praxe, za to však každému náleží chvilka k uvolnění skrze vědomý dotek - MarMa péče

Jediné, co potřebuje, je prostor a vědomí.

Tato chvilka bude vzájemné propojení dechu a doteku.

❊ Čtvrtek

18:00 Zahájení jemnou praxí, jež nás celým víkendem bude provázet. Ztišujeme

19:00 Večeře

20:30 Meditace - Otevři své srdce Sobě - provázena mantrou


❊ Pátek

8:00 Ranní sestava "Pěti omlazujících ritů" spojená s meditací

9:00 Snídaně

10:30 Jemná praxe - vědomé prožívání skutečnosti, že jsme neseni. Tato práce s energií Země, ač projevuje se tělesně, tak její kvalita je duševní. Je to stav bytí, v němž se člověk otevírá důvěře a s ní procitá vnitřní touha po duchovním.

12:00 Oběd

Odpolední prostor pro vycházky, wellness, masáž

18:00 Večeře

20:00 Večerní meditace - Vesmír a Kruh


❊ Sobota

8:00 Ranní sestava "Pěti omlazujících ritů" spojená s meditací

9:00 Snídaně

10:00 Jemná praxe - krátká sekvence navazující na praxi předešlého dne, s ohledem každý na svoji potřebu. Učíme se naslouchání a důvěře v moudrost svého těla, které nás vede. 

12:00 Oběd

Odpolední prostor pro vycházky, wellness, masáž

18:00 Večeře

19:00 Večerní společné rozjímání, meditace s mandalou, kakao, pozvolna si dovolujeme promlouvat


❊ Neděle

7:30 Užijeme si krásu vibrace zvuků. Zakončíme meditací pro harmonizaci všech našich těl. Jsme Tělo fyzické, Tělo emoční, Mysl, Duch

9:00 Snídaně

Dopolední káva, čaj, kakao, společný čas, sdílení, a klidné povídání .. a možná bude se nám chtít spolu u jednoho stolu dále tiše být. Možná návštěva zvířátek v doprovodu Aničky. Někomu přijde vhod procházka, jako příprava a přechod zpět do prostředí, které je naším domovem. Každý přesně to, co bude potřebovat. 

12:00 Oběd a rozloučení se Dvorem Svatá Maří 

Ticho na dotek

Cena 5700,- Kč zahrnuje 4dny/3noci pobytu / plnou penzi /lektorné / 6meditací / 4 lekce / 1 péče