Ticho na dotek 

aneb krásná samota 

Je to již známé pro mnohé z nás, že ticho není nikdy úplné, že dotknout se nás svým jemným tónem může to, co jen v tichu slyšet lze. A stejně tak i naše tělo, skrze tichý dotek, jemnou formou, navrací nás k sobě zpět. Jediný způsob jak se cítit cele, je být plně vědom ve svém těle fyzicky i duševně. 

Tento víkend bude klidný, budeme plně přítomni, díky meditacím a jemným dechovým cvičením se maximálně ztišíme. Cvičení, meditace i mantry budeme směřovat do oblasti srdce. Necháme je otevřít a dáme prostor přijmout. Přijmout na prvním místě sebe a vše v nás. Každý si svůj čas prožije plně se sebou, v jemných technikách, kde spíše než technika bude na prvním místě moudrost těla, kterým necháme s vést. Abychom udělali maximum, pro to kam nás tělo pustí, dopřejeme mu i vědomý dotek, jenž pomůže propojit vaše fyzické tělo s emocionálním. Uvolníme bloky a dáme volnost všemu, co není již potřeba dál s sebou nést. Uvolněním negativní energie, uděláme místo pro vše nové i skryté v nás


V ceně pobytu je:

- ubytování v líbezné chalupě Krásná Samota , která bude k dispozici jen naší skupině abychom mohli být v energii klidu, pro který si každý z nás jede. Přírodní mikve, jako úžasný bonus přímo v chalupě.

- strava, která bude pro nás připravena: dvakrát večeře (pátek, sobota) a dvakrát snídaně (sobota, neděle)

- lektorné celým víkendem Vás budu provázet s jemností a laskavostí. S tím, že nic není povinné. Je na Vás jak svůj čas naplníte ovšem s podmínkou jedinou, držet společně s námi ticho, abychom všichni mohli zažít hluboký klid. Každý ve svém nitru, se svými emocemi a pocity, které v průběhu víkendu budou přicházet.

- masáž terapie vědomým dotekem, v hlubokém naslouchání potřebám vašeho těla. Zhruba třiceti minutové ošetření, jemná olejová masáž, na uvolnění a harmonizaci těla. 

Náplní víkendu

- spojení se sebou samými pomocí nejjemnějších "technik" -  odevzdání se moudrosti těla

- meditace /pátek večer/sobota ráno, odpoledne, večer/neděle ráno

- léčení vědomým dotekem 

Podrobný program bude zaslán emailem 

Cíl víkendu

- tím mým bude všudepřítomná spokojenost

Kdy: Lednové setkání vzhledem k momentální situaci, bude v náhradním termínu. Info emailem

Příjezd: pátek od 16 hodin, program začneme v 18 hodin

Ukončení: neděle ve 12 hodin

Kde: Krásná Samota, Horní Chřibská 84, 407 44 Chřibská

Cena víkendu 3900,- Kč


Pečovat o sebe budeme s největší laskavostí, kterou v sobě zároveň budeme více a více probouzet.

Těším se velmi na tento víkend v tichosti a jemném doteku sdílený. 

Podrobnější informace o programu Vám budou zaslány včas před konáním víkendu. Své místo si prosím rezervujte, kapacita je omezena pro 12 z vás.

Těším se na Vás z celého srdce

Marcela Magdaléna


Rezervace

✔︎ Vaše rezervace bude platná po složení zálohy 2000,- Kč na účet 3024948043/0800. Další informaci o doplatku dostanete s potvrzením Vaší rezervace.

Chcete -li nahlédnout do zákulisí a atmosféry víkendu minulého potom můžete ve fotoarchivu zde