Tichá cesta posvátného těla

Milá poutnice, milý poutníku. 

Dovolte mi pozvání k dalším společným chvílím a krokům naší meditační cesty, v našem důvěrně známém, tedy i bezpečném ONLINE prostředí přes aplikaci zoom.us

Naše cesta začne 1.9. 2021.  Počínaje tímto dnem najdeš ve svém emailu první uvítací video na Cestu. Tvá osobní praxe potrvá 21 dní. Každý den obdržíš odkaz na další video - krátkou meditaci s centrální myšlenkou a mantrou, která Tě na cestě bude podporovat. Počáteční forma je záměrně pojatá takto intenzivně, a cenným bonusem je, že tato videa budeš mít k dispozici i do budoucna. Tedy kdykoli budeš potřebovat, budeš mít podporu, i vedení. protože takové dny jsou, což není známkou slabosti, ale jsou to zkoušky víry. Učení se disciplíně a trpělivosti. 

Naše první společné ONLINE setkání v tomto kurzu se uskuteční 20.9. v pondělí ve 20 hodin. V tento den budeš mít svůj kus Cesty a osobní praxe těsně před vrcholem a dále, se již budeme setkávat každé pondělí ve 20 hodin po dobu osmi týdnů. V tento den bude úplněk ve znamení Ryb. Ryby jsou vodní znamení a jak víme voda je element, který nám pomáhá očišťovat tělo od nezpracovaných emocí a bloků, pro naplněný a spokojený život.

Pod vlivem těchto energií, zaměříme pozornost na propojení srdce a mysli, práce s dechem bude směřována k třetímu oku: otevírání intuice, být tak blíže duchovní podstatě života.

Pokračovat budeme na základech, které jsme objevili v kurzech předešlých, přesto, že položeny byli mnohem mnohem dříve. Následujících osm týdnů (poslední týden setkáme se dvakrát, tedy devět setkání bude v osmi týdnech) se budeme věnovat energetickému tělu. Čeká nás opravdu moc hezký čas, jelikož čakry představují "koncentrovaná centra kosmické energie" ke kterým může získat přístup každý z nás a skrze ně se napojit na Vesmírné vědomí.

Pracovali jsme již poctivě, a přesto cítíme, že nás stále cosi tlačí. Je to proměna, která přišla s věkem Vodnáře a s tím i nové energie. Dovolíme si nyní vědomě, vstoupit do této proměny a spojit se s vyšší energií našeho světelného těla.

Spojení s těmito vyššími čakrami umožňuje splynutí se vším, co překračuje hranice vnímání našich smyslů. Spojení se vším, co je nadosobní, co vychází z nadvědomí.

" Svět je plný magických věcí, trpělivě čeká, až naše smysly porostou."

Čekají nás skutečné meditační prožitky. Napojení na informace světelného těla, uvědomování si existence mnohem širšího pole fyzického těla, než tomu bylo doposud.

Těším se na Tebe a je mi ctí, být spolu v čase proměny života. To, co děláme pro Sebe, děláme zároveň pro ostatní. Otevřené srdce, stejně jako čistá mysl, je opravdu potřeba více než kdy dříve.

 Co na této Tiché cestě posvátného těla ode mně obdržíš:

21dní meditační praxe: 21 videí, která Tě budou provázet Tvojí osobní praxí.  Upřímně cítím, že tento kus cesty, bude to nejcennější, pokud se naučíš věnovat si čas každý, každičký den. 21 je posvátné číslo, s ním přichází osvojení. Jsem vzdálenou oporou. 

9 online setkání v rozmezí 60-80 minut. Projdeme se celým tělem a jak již bylo zmíněno, včetně vyšších čaker světelného těla.

Naše Tichá cesta posvátného těla, bude zcela výjimečně zakončena v pátek 19.11. 2021 kdy bude jeden z nejtěžších úplňků v roce. Není třeba se toho dne bát, ale dobře a v klidu se Sebou být. V tento den, namalujeme si osobní mandalu. Bude to meditace v barvě a já se na tento večer moc těším. Posvátné tělo, je základ posvátné geometrie, stejně jako veškeré stvoření světa.

Tedy milá poutnice, milý poutníku, chceš-li se vydat na tuto cestu, udělej si pro sebe čas na pondělní večery od 20 hodin v termínu od 20.9. - 15.11. a v pátek 19.11. 2021

Cena celého kurzu včetně 21 denní meditační cesty je 2400,- Kč tuto částku prosím pošli na čú:3024948043/0800 a dej mi jen zprávu, že jsi se tak rozhodl/la a že budeme spolu na této

Tiché cestě posvátného těla

 

Přijde ti potvrzení, online VSTUPENKA a budeš zařazen/na do skupiny, která se už nyní skládá a těší na náš společný čas na cestě k Sobě

Těším se a děkuji, že mohu ze srdce tvořit i právě pro Tebe

Marcela Magdaléna