Otevři Své srdce Sobě

aneb především jsem to Já

Chceme-li dosáhnout hlubší harmonie se Zemí a Vesmírem, je nejdříve potřeba poznat posvátná místa vlastního těla, propojit skrze ně fyzické tělo s duševním a kráčet vnitřní cestou hlouběji a dál .. MM

Tento čas bude čistě pro ženy. Budeme v klidném prostředí a jemném ženském plynutí obdivovat zázrak v nás.  Každá za sebe, přitom v tak intimní blízkosti, kde věci se dějí beze slov - vnímáte tu sílu?  Slov už jsme si tolik řekly, pojďme se proto na sebe naladit, vnímat se, cítit se ..   Jedna druhé budeme tichou společnicí, napříč všemi přítomnými, uprostřed přírody, jež je největší inspirací a nejlepším prostorem, kde nejlépe jde otevřít své srdce 

Dveře jsou otevřeny všem ženám, jež chtějí být v objetí léčivé, ženské energie. Bude to jemné, bude to léčivé. Budu jako ve všech mých seminářích, tím nejlaskavějším průvodcem vám všem a možná tentokrát ještě jemnějším, protože vím, jak křehké je téma ♥︎ Bloky, které v sobě máme ať již vědomé či nevědomé, nás drží vzdálené od přirozenosti, jemnosti, kreativity, naděje. Proto pojďme společně vstoupit do bezpečného prostoru léčení, dovolme si, aby se naše moudrost těla a jeho samoléčení mohlo znovu obnovit.  Zbavit se tíhy a proměnit ji v lehkost a potom naplnit svůj životní potenciál.  Jsme zde abychom byly šťastné a svět dělaly laskavým místem pro život.

V ceně pobytu je:

- ubytování v líbezné chalupě Krásná Samota , která bude k dispozici jen pro nás, abychom mohly být v energii klidu, ve kterém se to nejjemnější léčení může dít. S přírodou na dosah, abychom s ní byly neustále přítomné. Příroda a propojení s ní je pro ženu největším průvodcem na cestě k sobě. 

- strava, která bude pro nás připravena: dvakrát večeře (pátek, sobota) a dvakrát snídaně (sobota, neděle)

- lektorné. Celým víkendem Vás budu provázet s jemností a laskavostí. S tím, že nic není povinné. Je na Vás jak svůj čas naplníte ovšem s podmínkou jedinou, držet společně s námi ticho, abychom všichni mohli zažít hluboký klid. Každý ve svém nitru s tím, co cítí.

Náplní pobytu

- Spojení s přírodou a vědomý pobyt v ní  

- Vědomá práce s vlastním tělem v nejhlubších vrstvách těla / inspirováno  Continuum movements

- Meditace

Program pobytu

  • Učení se vedené pozornosti dovnitř těla 
  • JÁ jako součást přírody / meditace v pohybu, ve vlastním rytmu, za doprovodu vlastního dechu, zvuku a přítomnosti všech elementů / návrat k Sobě 
  • Meditace: každá bude nést centrální myšlenku a bude provázena mantrou
  • Našim společným tématem bude: Otevři Své srdce Sobě / Já jsem
  • Nic není nucené, pokud se rozhodnete užít si Svůj čas ve svém klidu a samotě, je to v pořádku, bude to Váš čas  ♥︎

Cíl těchto dní

- tím mým bude vaše spokojenost

Kdy: Náhradní termín kvůli omezením a nařízením vlády bude přihlášeným účastníkům oznámen.

Příjezd: Pondělí od 16 hodin, program začneme v 18 hodin

Ukončení: Středa ve 12hodin

Kde: Krásná Samota, Horní Chřibská 84, 407 44 Chřibská

Cena pobytu 3900,- Kč


Podrobnější informace o programu Vám budou zaslány včas před zahájením. Své místo si prosím rezervujte kapacita je omezena tím, co nám chalupa k pohodlí nabízí.

Těším se na Vás z celého srdce

Vaše Marcela Magdaléna


✔︎ Vaše rezervace bude platná po složení zálohy 2000,- Kč na účet 3024948043/0800. Další informaci o doplatku dostanete s potvrzením Vaší rezervace.