..  pro Ženy i divo - Ženky

a kytkožroutky též

Květen 2023 pobyt pro Ženy

.. které si chtějí a umí užít večer ve stylu wellness, ženy, které chtějí kytky na talíři, a chtějí zažít magický čas "Kontryhelobraní" ve společnosti dalších, stejně naladěných žen

🌱 

Milé ženy, co vás napadne když se řekne kytky na talíři? Jakou představu máte pod víčky, když se řekne přírodní zahrada? A jaký pocit se vás zhostí, když se řekne wellness, čas pro jemný, vědomý dotek sama sobě?

Přijměte mé pozvání k netradičnímu pobytu s vůní, i chutí přírody v Centru Jamky

Pojeďme spolu zažít páteční večer ve stylu wellness. Sauna, svíčky, jemný dotek sama sobě, čaj i olej s esencí bylin a meditace pro dobré spaní, kterou vás provedu já, stejně jako vědomým dotekem v podobě Abhyangy. Pátečním podvečerem, večerem a sobotním ránem vás budu provázet jemným programem, abychom se ladily na své tělo, ženství, radost a čas rozkvětu.

Květen, je lásky čas a není většího projevu sebelásky, než jakou nám přináší a k níž nás přiklání právě védská, tisíce let stará masáž Abhyanga. 

Olej si s láskou společně nachystáme, to je přeci jasné


Další den spolu s Janou Vlkovou v lukách natrháme všemožné býlí a kvítí, které si v krásné a klidné atmosféře společně uvaříme i vychutnáme. Jana je autorkou knihy Kytky k jídlu a jak sama o sobě říká: Jsem kytkožroutka. 

Velkým darem v nekonečné hojnosti víkendu, bude uspořádání  "Kontryhelobraní", které si užijeme ve společnosti nespoutané zahradnice Zuzany, zakladatelky přírodní zahrady a paní domácí Centra Jamky. 

Ubytování a všechno naše dění bude v nově zrekonstruované stodole v objetí právě této přírodní zahrady, vybudované ve volné krajině, na níž navazuje sad a louka pod otevřeným nebem ... úplný ráj pro náš program a čas odpočinku i objevování skrytých ženských kvalit 

Budu s vámi po celý čas a velmi se na vás těším. Těším se na povídání o býlí a kvítí, a také o zahradě. Velmi upřímně si vážím toho, že Jana a Zuzana jsou součástí tohoto pobytu. 

Požehnáno pro Ženy na cestě k Sobě


Z celého srdce za to děkuji a těším se, jak společně a v jemnosti zahájíme květen ♡ lásky čas

Marcela Magdaléna

spolu s

Janou Vlkovou a Zuzanou Lavičkovou