Píšete mi ..

Ahoj Marcelko...

jak jsem dnes už vyprávěla, tak se pokusím sdílet písemně, i pro Tebe .....-) V pondělí, kdy jsme se v naší on-line hodině věnovali masáži obličeje....příjemným "taháním" vlasů a masáži marma obličejových bodů....bylo mi to celé opečovávání moc příjemné, a protože se ráda mazlím i se svými dětmi a ony mé doteky a mé mazlení očividně také mají moc rády, tak ještě v pondělí večer jsem oběma svým andílkům (9 a 11let) tuhle obličejovou masáž udělala...."chrochtaly" blahem...a držely a nedutaly....-) a každý večer si o ní říkají zas a znovu .-) dokonce mi masáž včera i dcerka sama nabídla a namasírovala mě.... Nevím, jestli je to i touhle masáží, každopádně od té doby, celý týden usínají mnohem klidněji, nechodí zas a znovu na toaletu, napít se...znovu pomazlit....prostě spinkají .-) Budu moc ráda, za další tipy takovéto sebepéče...a opečovávání ....protože funguje...nejenom pro mne....-)

Krásný den, Linda


Děkuji za milou zprávu výše, i všechny ostatní, přišlo mnoho krásných slov, ale tento email nechávám zde jako inspiraci nejen maminkám. Péče maminkovská, co si budeme povídat .. pohlazení jen tak, nikdy není moc, pokud to je vítáno, nebo dokonce žádáno obzvlášť ☀️ Tedy video zde ukládám a přeji ať je návodem, či ukázkou, jak jednoduše to jde, pečovat o sebe i své nejbližší. 

A co se týká zmíněného lepšího spánku, tak ano. Pátá čakra, úzce souvisí se sněním. Jejím opečováním uvolňujeme nezpracované emoce, tedy očišťujeme emocionální tělo, zbavujeme zátěží, které mohou odejít. Je tím pádem velká psychická úleva, lepší spánek i usínání. U dětí, může být efekt téměř okamžitý, protože zdaleka v normálním a zdravém prostředí není emocionální zátěž taková ..

Užijte si tento čas, který se rozhodnete věnovat Sobě až do konce a dopřejte si v závěru ještě chvilku otevřené pozornosti a nechte tělo integrovat. Dejte na pocit, že je vaše tělo opečované a nasycené .. vždy budete mít jiný prožitek v průběhu i po, závisí to na tom, kolik zdrojů v našem těle obnovujeme 

I v takto jednoduchém opečování, když je dotek vědomý, otevíráme tělo samo-léčení

S láskou pro vás 

Marcela Magdaléna