Online program

Dovolte, abych vás pozvala k online setkáním, jež jsou příležitostí k odpočinku, zpomalení, poznávání, dýchání a jemnému "přiklonění se" k přítomnému okamžiku s podporou skupiny i mým jemným vedením. Přeji ať tento čas, který se rozhodnete Sobě věnovat lehce plyne a přináší vám radost, klid, poznání i cenou osobní zkušenost

Těším se na vás, v mém virtuálním a relaxačním pokojíčku. Naše setkávání probíhají přes aplikaci zoom.us, která je zdarma. Vložíte jen heslo, které Vám zašlu po vašem přihlášení a uhrazení kurzu, či lekce, jež vyberete


Tichá cesta posvátného těla

  Termín bude upřesněn, informace i podrobnosti o programu obdržíte emailem. Tento kurz doporučuji jako pokračování, pokud jste některý z mých kurzů již dříve absolvovali (není však podmínkou), pokud cítíte touhu jít společně hlouběji.

Bude to cesta na delší čas, slibuji, že si ji se Sebou užijete. Slibuji, že i v tomto, jako ve všech mých kurzech, budu držet prostor naplněný láskou, abychom vše s čím se na své cestě setkáme, mohli přijmout a obejmout.

Program začne na přelomu léta/podzim a bude pro omezený počet účastníků

Pro informace k programu


Vibrace lásky

Otevři své srdce Sobě

13.6. - 27.6. vždy v neděli od 20 hodin

Umění milovat je vrozené v tom, kdo jsme. Mnoho soustředění na bolest, utrpení prožité či prožívané trauma, to vše vede k potlačení naděje. Naděje je nedílnou součástí toho, kým jsme, je stejně jako láska a soucit v našem srdci. Cesta k obnovení naděje, je otevřít své srdce .. 

více ..

Vědomý dotek

Přijmi archetyp léčitele v sobě

7.6. - 21. 6. vždy v pondělí od 20 hodin

Protože naše tělo není jen to fyzické a chceme-li mít šťastný život, je nutnost uvědomovat si tělo jako celek. Tento seminář je sestaven tak, aby mohl být novým vykročením - aby připomněl, že všichni jsme začátečníci v objevování, ale nejlepšími léčiteli sebe samých..

více ..

Ladím se,  harmonizuji

vedu své tělo k uzdravení

1.4. ve 20h/  8.4. ve 20h/ 15.4. v 19 h

Dovolte mi pozvat vás ke třem online setkáním, v nichž se projdeme krajinou svého těla. Budeme je harmonizovat pomocí jednoduchých nástrojů jako je náš dech, hlas, zvuk, jemný pohyb vycházející zevnitř a vědomí posvátné geometrie a posvátných bodů těla.

Kdy jindy než teď, pod tlakem, který kolem nás je, věnovat se uvolnění těla a mysli. Vrátit se ke své přirozenosti a svým šťastným vlastnostem, jimiž je radost, štěstí, laskavost i umění, být hluboce ve svém  vnitřním klidu

více ... 


Zázrak v nás - jemné plynutí

 Řeka života v nás

15.3. - 12.4. 2021 pondělí od 20 hodin

V průběhu pěti večerů se budeme toulat svým tělem, objevovat, experimentovat, hrát si: ponoříme se do hlubin těla, abychom vynesli na povrch veškerá bohatství, jež můžeme v sobě nalézt. Čím více toho za závoji a bariérami uvnitř těla objevujeme, tím více můžeme žít život, který je skutečnou realitou. Celá praxe je o práci s energií těla, některé večery budou více meditační, jiné inspirovány sekvencemi Continuum movement 

více ...

Cesta ke svému vnitřnímu klidu

Meditační program

21.3. - 18.4. vždy v neděli ve 20 hodin

Ve chvílích ne klidu, nejde o to popírat cokoliv z toho, co jej činí, ale díky sebepoznání, naučit se regulovat emoce tím spojené s porozuměním. 

Protože chceme-li a máme touhu šířit klid ve světe vnějším, musíme začít jeho obnovou ve světě vnitřním

více ...


Mé zdraví,  je má přirozenost

Milé ženy, přijměte setkání jako dárek

8.3. od 20 hodin

Vědomý dotek

Přijmi archetyp léčitele v sobě


8.2. - 8.3. vždy od 20 hodin

              Tělo jako příběh               

3 hodinový prožitkový webinář

16.1. od 17 hodin

Vibrace lásky

Otevři své srdce

4.1. -1.2. 2021 od 20 hodin

*

*

Už se mi stýská :)

Chci Vám moc poděkovat a sdělit, že si vážím našeho setkávání. Kurz vibrace lásky byl velmi silný, v každém pondělním večeru přinesl něco důležitého a podnětného. Deníček mám :) Žlutý :) A listuji :)U mě je změna taková, že cítím, "jak život proudí, jak si s ním můžeme hrát a svou oddaností a vírou být skutečně šťastní, i když zažíváme různé pocity"
Přeji Vám krásný den a z celého srdce a mysli se těším na kurz Vědomý dotek.

:) Monika

Zázrak v nás - jemné plynutí

Řeka života v nás


27.11. 2020 - 15.1. 2021 vždy od 20 hodin

*

*

Krásné ráno Marcelko, meditační cvičení s Vámi bylo něco úžasného. U mě převládla radost z pociťování a objevování, pokora a hravost. Je to jako kouzlo a stále se nechám překvapovat, jak nádherné bytosti jsme a jak laskavým způsobem na sobě můžeme pracovat.
Děkuji, za Vaše rozumění a soucit a podporu. 

Monika


Cesta ke svému vnitřnímu klidu


16.11. - 21.12. 2020 vždy ve 20 hodin

*

*

Milá Marcelo, před chvílí skončila společná on-line večerní meditace a já cítím velkou potřebu poděkovat. Vám za vedení a sobě, že jsem dala na vnitřní podnět, že nazrál okamžik věnovat čas jen sobě.Tak krásnou meditaci a uvolnění už jsem dlouho nezažila. A bylo to hlavně tím, že na vše byl dostatek času. A vše postupovalo nádherně pozvolna. Bylo to pro mne očistné, osvobozující - v současné hektické stresové době.A jako bonus radost, že jsem překonala strach z těch všech pro mne nepřirozených technologií. Děkuji a brzy na viděnou

Jana