Online program

nejdříve časté otázky a odpovědi 

První častý dotaz je, kde naše setkání probíhá. 

Probíhá formou video webináře přes aplikaci Zoom.us, která je volně dostupná. Vstupenku obdržíte emailem, po přihlášení a zaplacení celé částky.

Máte obavu, zda zvládnete vykročit ze své komfortní zóny a vstoupit do skupiny v online setkání?
 

Zvládnete, jednoduše a lehce. Pokud se rozhodnete, že nechcete být viděni, Vaše kamera může zůstat vypnutá, svoji kameru, i zvuk ovlivňujete vy sami, pokud budete chtít být viděni, nebo slyšeni. 

Klub duševní pohody je tady pro vás 


 jeho obsahem, který pravidelně vkládám, jsou vedené meditace a krátká zastavení, které si lze užít kdykoliv cítíte, že potřebujete podporu. K tomuto obsahu se můžete vracet, a vstupovat můžete kdykoliv.  Každý měsíc jsou minimálně dvě online setkání pro společnou meditaci, dechová cvičení, jemnou praxi. 

Online setkání jsou v daný čas podle programu měsíce a nejsou se záznamem. Každé setkání je jedinečné.

.. více

Napsali jste 

Děkuji, Marcelko, za krásné chvíle plné lebedění si ve tvé přítomnosti a v propojenosti se svým tělem, ke kterému jsem si díky těmto večerům našla důvěrnější a láskyplnější vztah. Věřím, že se to odrazí i v mých vztazích s okolním světem a v mé realitě :-). Mám z toho velmi dobrý pocit a děkuji za toto procitnutí a tuto hlubokou zkušenost.

S úctou,

Janča

Krásné ráno Marcelko, meditační cvičení s Vámi bylo něco úžasného. U mě převládla radost z pociťování a objevování, pokora a hravost. Je to jako kouzlo a stále se nechám překvapovat, jak nádherné bytosti jsme a jak laskavým způsobem na sobě můžeme pracovat. 

Děkuji, za Vaše rozumění, soucit a podporu.

M.

Za další slova, a zkušenost, jež otevřeně s námi sdílíte ZDE v referencích, děkuji.