Léčivý prostor okvětních plátků

Vůně dokáží něco opravdu jedinečného

Dotknout se našich smyslů na mnoha úrovních, jemně odkrýt vzpomínky i emoce s nimi spojené ..

Pokud je vytvořen léčivý prostor, umožníme vůním co z podstaty jim dovoleno je: "Postavit vonný most mezi minulostí, budoucností a léčit v přítomnosti". Je to překrásné, neuchopitelné. Je to alchymie a cítím nekonečnou vděčnost, že společně s Markétou Filipovou, vás můžeme přizvat k jemnému, ženskému spolu - tvoření. 

Otevíráme pro vás,

   "Léčivý prostor okvětních plátků" 

Ve čtyřech setkáních ponoříme se do vonných příběhů a umožníme, aby vůně, meditace, řeč těla, všímavost co děje se v jediném Teď, i osobní mandala zachycena vlastní rukou v hlubokém spočinutí, mohly jemně léčit v přítomnosti. Jedinečný příběh,  jehož sdílením, spolu-tvořením a podporou léčíme se navzájem. 

🌸

Co nás v průběhu a napříč všemi setkáními čeká

Budeme objevovat nová zákoutí i nové cesty našeho jedinečného příběhu. Je to dar, který skrze vůni nám je dán: odkrýt co má být odkryto pro náš růst a uzdravení.  


Během celého roku spolu projdeme proměnami ročních období a našeho nitra, které pro sebe uchopíme prostřednictvím vůní a jemnou prací s nimi a naším důležitým smyslem - čichem. 

Setkání v rytmu čtvera ročních období nám pomohou naladit se na aktuální období a prožít jej s radostí i lehkostí. Práce s vůněmi v dopolední čas nás krásně naladí na odpolední kreativní práci. Vůně mají potenciál oslovit naše emoce, pracovat s našimi vzpomínkami a podporují kreativitu a fantazii. Dáme prostor řeči těla k vyjádření uvolněných emocí. Ponecháme barvy a tvary aby harmonizovaly tělo a duši. Malování mandaly, jako otisk Sebe v prožitku Teď


🌸

Součástí programu budou překrásné vonné balíčky. Vše, co budeme tvořit, si odnesete. Mnoho ve hmotě a mnohem více toho, co slovy nelze zachytit 

JARO - téma probouzení přírody i člověka, tvorba osobní vůně pro harmonii sil v čase jarní Rovnodennosti. Bylinkové tóny jako vzpruha pro tělo i mysl. 
LÉTO - téma radosti v přítomnosti a oslava života, tvorba letní slunovratové vykuřovací směsi pro živé léto. Květinové tóny a afrodisiaka pro radost v těle.
PODZIM - téma hojnosti, tvorba osobní vůně pro vyrovnané síly v čase podzimní Rovnodennosti. Dřeva a koření pro vitalitu a spokojenost.
ZIMA - téma sváteční čas a my, uzavírání roku a tvorba adventní vykuřovací směsi - purpury jako ohlédnutí za celým rokem. Pryskyřice jako posvátné vonné esence v čase zimního Slunovratu a Adventu

🌸

Termíny setkání: 23.4. / 11.6. / 17.9. / 3.12. vždy 10h - 16h

Cena za jedno setkání 1800,- Kč / Cena za celý program čtyř setkání 6600,- Kč

Místo konání: Veletržní 29, Praha 7


Těšíme se na vás, společné tvoření i jemné léčení

Markéta, bude provázet vonným světem. Svojí moudrostí i láskou k vůním, vás jemně doprovodí k té vaší.  Marcela Magdaléna provede meditacemi pro ztišení: Naladíme se na svůj vnitřní klid a Důvěru. Umožníme vůním jejich léčivý dotek.

🌸

MM & M

Marcela Magdaléna  &  Markéta - Rafaella umění vůní


Přihlásit se