Ladím se a harmonizuji

.. v doteku sil jež nás utváří .. Tělo, mysl, duše, Duch

Dovolte mi pozvat vás ke třem online setkáním. Přikloníme se k přítomnému okamžiku, dopřejeme svému tělu regeneraci,  odpočinek a výživu. Je čas zpomalení a ztišení, je nejlepší doba pro jemnou praxi k souladu těla a duše. Prožívaný tělesný klid budeme střídat s pohybem v doprovodu zvuků

Harmonizovat budeme pomocí jednoduchých nástrojů, kterými je náš dech, hlas a pohyb vycházející z vnitřního těla. Spíše než pohyb je to náš poCit. Je to umění odevzdat se, jen tak Být, naslouchat a dovolit .. dovolit tělu ať nás vede. Učíme se důvěře a léčíme se somatickým pohybem ..  

Život je Dech, ve své přirozenosti, jedinečnosti, stejně jako každý z nás je jedinečný. Každým momentem, každým nádechem i výdechem můžeme vyživovat své tělo. Co je potřeba? Uvědomění si toho umění, daru, jež ukrývá se v každém z nás. S každým vědomým nádechem a výdechem se prohlubuje důvěra v moudrost těla a síly, jež nás utváří. 

S každým nádechem a výdechem se prohlubuje důvěra ve vlastní neopakovatelnou jedinečnost


První setkání 3.10. ve 20 hodin - 90 minut

V prvním setkání nás čeká vedená meditace - regenerující. Dále potom, v probuzeném těle obrátíme celou svoji pozornost k oblasti hrudníku, kde leží naše srdce a plíce. V první části večera bude praxe jemná, tichá, povede nás dech a naše pozornost k posvátným bodům těla, dále nám k ještě hlubšímu uvolnění pomůže pohyb a zvuk. Uvolníme krajinu svého srdce, které doslova vezmeme do svých dlaní

⧽ Celý čas bude nejen hlubokým uvolňováním fyzického, ale i emočního napětí.

Druhé setkání 10.10. ve 20 hodin - 90 minut

Setkání se Sebou skrze vědomý dotek - v každé dlani je skrytý dar - energie srdce. Zdá se, že proudí po jemné nitce, přesto má ohromnou sílu i potenciál k opravení. Toto setkání bude hýčkající doslova.

V doteku a naladěním se na své vnitřní tělo, díky svým dlaním a pozornosti vztahující se k posvátné vertikále, opečujeme své tělo. Hluboké uvolnění podpoříme jógovým spánkem v druhé části setkání. 

⧽ I tento večer bude o poznávání sebe sama,  uvolňování fyzického napětí až po emoční zotavení se 

Třetí setkání 24.10. v 19 hodin - 90 minut

Jemná síla zvuku - praxe inspirovaná učením Kontinuum movements. Tělo je ten nejkrásnější chrám. Je jako ozvučná skříň, jíž se zvuky nesou a každý orgán, každá buňka těla se ladí s vibrací zvuků. Prvotní organické zvuky dokáží probouzet těla i v nejjemnějších vrstvách. V první části setkání, projdeme si vědomým trávením - nezpracované emoce je třeba strávit. V druhé si dopřejeme hlubokou regeneraci, s malou zvukovou lázní díky vodě, která je obsažena v každé jedné buňce. Ponoříme se do vlastních hloubek s jasným záměrem: Vedu své tělo k uzdravení

⧽ Večer věnujeme uvolňování fyzického napětí až po zotavování se z fyzických i emočních traumat

"Každé tělo nese známky nemoci, traumat fyzických, i emocionálních, vědomých, i nevědomých. Vždy je v něm však tolik zdraví, že díky orientaci na zdraví, víře v moudrost těla a dar sebe-léčení můžeme prožívat zázraky. Naše tělo je, zázrak, tak pojďme si ho prožít a dovolme tělu zářit svoji přirozenost"Termíny našich setkání: 3.10.  /  10.10.  / 24.10. 

Čas a doba setkání: vždy od  20 hodin,  90 minut

Cena za tři setkání v kurzu: 750,- Kč 

Součástí kurzu je instruktážní video "Srdce ve svých dlaních" v délce 38 minut pro vaši domácí praxi

Těším se na vás i naše společné plynutí

Marcela Magdaléna


Práce ve všech setkáních je jak vzdělávací, tak terapeutická a její benefity jsou od poznávání sebe sama, přes uvolňování fyzického napětí až po zotavování se z fyzických i emočních traumat.

Jeden z výsledků této praxe je důvěra v sebe. Učíme se být kreativní v mnoha oblastech, léčíme se somatickým pohybem, tvoříme z osobní vnitřní síly:  Proměňujeme svůj život ve skutečný