Zákon přitažlivosti ..

29.07.2019

Po včerejším článku se ptáte.. Ale těžko mohu dát popis jiný než najdete v knihách starých mudrců, tedy pokusím se to slovy jako pro mé děti. 

Důležité a nejdůležitější vůbec je cítit se dobře. Samozřejmě jsou věci, které vás mohou v životě rozhořčit, ale situaci to nepomůže, naopak nepříjemné pocity ji ještě zhoršují, protože zákon přitažlivosti nerozlišuje dobré či špatné. Je jako magnet, prostě co vysíláš, to přitahuješ. Přirozeně, že jste mrzutí z nepříjemných situací, které ač se netýkají přímo vás, ale třeba vašich blízkých, nebo kamarádů, týkají se tím i vašeho života. Ale to, že se kvůli tomu začnete trápit ve finále ovlivní právě váš život. Proto jediné co musíte a ano to musíte, musíte změnit myšlení. Máte mnohem větší schopnost pozitivně ovlivňovat běh událostí než si vůbec uvědomujete. Děti by se asi teď divily, jak oni, jako malíčci mohou udělat zázrak. Můžete, protože jeden jediný malíček napojený na  Proud má více síly, než miliony těch kteří nejsou. Stačí si představovat výsledek. Ten který si přejete, ten, který všem přinese radost a štěstí. Ale opravdu všem, bez zloby na kohokoliv, kdo mohl i zapříčinit ten původ vaší mrzutosti. Protože pokud budete cítit zlost, nebo vztek, nebudete napojeni na Proud pohody. A jak jsem řekla na začátku, situaci zhoršíte.  Proto myslete jen na šťastný děj pro všechny a zákon přitažlivosti se postará, aby se z vaší představy stala skutečnost. 

Ale jak, ale jak?

Představte si, že trápení už odeznělo a všechno je v pořádku. Zapátrejte v duchu po nějakých příjemných myšlenkách a držte se jich a představujte si čím dál, tím lepší život. A když přijdou jiné myšlenky, jako že jistě přijdou, nechte je odejít a dál se soustřeďte na ty, ze kterých máte dobrý pocit a jen sledujte co se bude dít.. Pomoc přijde a může mít nekonečně podob. Budete překvapeni, odkud odevšad získáte podporu pro splnění svého přání. 

Užijte si to. Neřešte, co udělat, aby se to stalo. Nebo jak se to stane a kdo vám v tom může pomoci. To všechno nechte být a myslete jen na to co chcete a proč to chcete.  

A pamatujte si! Nikdy není pozdě, kdykoliv můžete získat kontrolu nad svými pocity ať už se stalo cokoliv. 


S láskou 

Marcela Magdaléna


p.s. Tuším, že děti by se teď ptaly: "a mami, tak si můžu přát všechno co chci? Když budou šťastní všichni?"  V ten samý moment pustily by fantazii ... jako, že když si přeju houpačku...  Ano, přesně tak,  představ si radost na té houpačce, kterou si přeješ.