Únor 2019 Praha

29.09.2018

Týnská literární kavárna, Týnská 6, Praha 1. V samém srdci Prahy... neumím ani vyjádřit jak moc si vážím nabídky, která ke mně přišla. Vystavovat byl jistě můj sen, jen jsem zatím neměla odvahu jít a požádat. V posledních dnech se mi dějí samé krásné věci a jedna z nich je i právě tato. Byla jsem oslovena, zda bych v Týnské kavárně udělala výstavu svých mandal.  

Vždycky říkám, že všechno má svůj čas a dnes mohu říct, že i vím, proč jsem tak dlouho vyčkávala a pro jakou příležitost jsem ty mandaly skrývala, když mandala je především o tom okamžiku kdy vzniká. Důležitost je v ten moment, ale přesto, měla jsem nutkavou potřebu je schovávat. Zřejmě až teď jsem připravena nelpět na nich, ani těch chvílích nad nimi strávenými a co víc, podpořit dobrou věc. Tato výstava bude spojená s aukcí a výtěžek bude věnován na podporu chráněné dílny Lemniskáta. 

Moc se těším na tuto akci a pevně věřím, že se zde setkám i s někým z vás. Prosím přijďte i pokud budete chtít jen prohlížet, protože přispějete svojí přítomností k atmosféře, která čím nás tam víc bude, bude láskyplnější. Také další příležitost k tomu se poznat osobně, pokud se ještě neznáme a kdy jindy, než s tím nejkrásnějším a nejčistším záměrem. No a  chcete-li dílnu podpořit už dnes, můžete přímo zde: https://lemniskata.cz/