Léčivý prostor

13.11.2022

Abychom měli přístup k hlubšímu léčení, je tím nejdůležitějším prostor. Prostor, jež vibruje frekvencí lásky. Naladění se na Zdroj umožňuje cítit se bezpečně, uvolněně a spojit se tak se sebou samými. Píšete mi, jak se cítíte v mé v blízkosti, v setkáních, v doprovodu, mnoho let naživo a nyní také online. Zde je to "Tajemství" o které se s vámi dnes ráda podělím.

  Je jím důležitý moment jímž je 

"posvátný, požehnaný prostor"


Cítíme-li se v bezpečí otevíráme své srdce. A v takové chvíli, jsme schopni přijímat hluboké léčení i uzdravení na všech úrovních, stejně jako vnímat moudrost své duše. Není v tom nic víc ani méně. Držím prostor naplněný čistou láskou, kterou cítím a které se odevzdávám. S nejhlubší pokorou a vědomím, že Je bezpodmínečná, přijímám a v čistotě sdílím ve všech našich setkáních. 


V posvátném prostoru nacházíme útěchu i podporu pro projevování záměrů své duše. Každý má možnost vytvořit tento léčivý prostor, pro své nejhlubší uzdravení a umění žít život v harmonii.  

Důvěřujte Sobě


Vyberte si klidné místo, a je jedno zda to bude v pokoji, či někde venku, na oblíbeném místě. 

Budete-li připraveni, začněte dýchat do svého srdce a postupně vnímejte spojení. Spojte se nejdříve sami se sebou, dále vnímejte spojení s Matkou Zemí, umožněte svému dechu, aby vás uzemnil a vycentroval do jediného teď, kde se jemně a ve své nejhlubší důvěře postupně spojíte i se svými duchovními průvodci a Božstvím.

V tomto posvátném prostoru, můžete vyslovit svůj záměr. Můžete ho vyslovit nahlas, nebo jej hluboce vnitřně procítit.

Může znít třeba takto:

"Mým záměrem je sladit svoji frekvenci s mými sny a touhami, aby se mohly projevit v mém životě"

"Mým záměrem je uvolnit se a najít svůj vnitřní klid"

Milí moji, stačí i pár minut bytí, v tomto posvátném prostoru a všimnete si, že máte přístup k lásce, míru a radosti.

Je čistým darem cítit volání, jít dovnitř a otevřít se léčení. Je možné naslouchat léčivým zvukům hudby, nebo nechat svůj dech znít a vlastním zvukům naslouchat. Vnímejte pocit ve svém těle - vnímejte, jak se zklidňuje, uvolňuje, regeneruje a léčí. Každé zklidnění mysli a plné vědomí zažití sebe v opravdovosti, je léčením v mnoha vrstvách.

Léčivý prostor si můžete vytvořit a mít jen pro sebe, vždy bude tento čas pro vás požehnán. Když se rozhodnete jej s někým sdílet, ujistěte se, že sdílíte stejný záměr "vytvoření posvátného prostoru"


S láskou

Marcela Magdaléna