Krajinou svého těla 

10.1. od 20 hodin a 17.1. od 20 hodin


První večer nás čeká vědomá práce s dechem a pozorností do oblasti pánve. Zažijeme jemnou sílu dechu a mocnou sílu důvěry v moudrost svého těla. 

Druhý večer bude inspirován učením kontinuum movement, kdy dech, zvuk a pohyb nás povedou do skrytých míst, kde může být energie blokovaná. Skrze klid a důvěru v moudrost těla ji uvolňujeme, tělo se vyživuje a harmonizuje. 

Oba večery budeme střídavě v důvěře a odevzdání kam nás tělo pozve, avšak velkou část naší pozornosti budeme sami cílit do oblasti pánve a konkrétně k oblasti druhé čakry.

Naše druhá čakra je centrem, kde dochází ke vzniku a hromadění naší tvořivé a kreativní energie. Představuje schopnost přijímat, ale také dávat, což je jedna ze základních cihel bohatého materiálního života, stejně jako harmonického v našich vztazích. Další témata související s druhou čakrou, si před meditací připomeneme, jelikož každý z nás může mít momentálně téma jiné. 

Přesto účelem meditace není nad tématem přemýšlet, ale uvědomit si, zda je toto oblast, která potřebuje podporu, a to na více úrovních, i oblastech našeho života. 

Cena za oba online večery: 360,- Kč 

Doba setkání 60 minut 


V KLUBU DUŠEVNÍ POHODY bude mimo tyto dva večery další podpora formou video vedených meditací a dalších příspěvků podpory pro Vaši osobní praxi. Cena je 480,- Kč na měsíc