Jemné plynutí 28.1. ve 20 hodin

Umění užívat si co je příjemné, aniž bychom na tom lpěli v momentu, kdy se to začne měnit, protože ono začne, žádný pocit věčně netrvá. Být s tím, co je nepříjemné a nebát se, že to tak zůstane navždy, protože nezůstane..Důvod proč rozvíjet umění všímavosti je, abychom s úctou dokázali přijímat vše, co se v nás objeví. 

Tentokrát projdeme si všímavostí těla: základ veškeré jemné praxe, aby vše co se z hlubších vrstev vynoří, mohlo být v klidu přijímáno. S klidným uvědoměním, že může to být i "nové", "nepoznané", ale je to v pořádku právě teď. Spojit se se svým léčitelem v sobě a věřit v inteligenci i moudrost svého těla. Naslouchat, jelikož každá informace je tajemným poslem celistvosti, jež vyslán z hlubin, aby připomenul, na co jsme možná zapomněli.

Po základní části všímavosti, si společně dopřejeme i jednu ze sekvencí práce se zvukem, pro tento čas jsem vybrala zvuk "sss" a sekvenci míchání vody pro uvolnění psoatu a dotek s tekutinovým tělem. 

V tento den bude první úplněk nového roku, tedy i příjemná podpora pro práci. Skrze teplo, v energii bdělé pozornosti a vibraci zvuku rozpustit zamrzlé a od-pustit nepotřebné. Ulevit si na úrovni duševní, i tělesné. 

Těším se na Vás

Vaše Marcela Magdaléna

Přístupové heslo vám bude zasláno obratem, jen vyplňte prosím emailovou adresu: