Jemné plynutí 28.12. od 20 hodin

Setkání prostřednictvím zoom.us pro všechny, kdo si rádi jen tak spočinou, kdo chtějí být a rádi jsou v kontaktu s vnitřním obrazem, který přichází ze somatických hlubin, jenž jedině umožňuje stále hlubší poznání sebe sama v tělesném i duchovním smyslu. 

Lekce bude mnou vedená tak, jak znáte. Každý kdo vstoupí již má svoji vlastní zkušenost, můžeme tedy jen společně v prostoru virtuálním, a přitom každý v klidu svého domova pracovat za podpory této energie skupiny, kde je jeden společný záměr: být, vést své tělo k uzdravení, ztišit mysl a propojit se tak se skutečnou podstatou života. 

Těším se na každého z vás, ještě v tomto roce 28.12. ve 20 hodin.  V tento čas spočineme v jemné praxi naladění na středovou linii za doprovodu zvuku a meditace v propojení s elementem vody, která nás učí plynout životem, připomíná nám řeku života v nás samých, tento element souvisí s odvodem všeho nepotřebného z těla pryč. Podpoříme tak naše tělo před posledním úplňkem, aby potom jsme mohli jen vnímat jak samo s energií měsíce uvolňuje a čistí se. 

Vaše MM

Přístupové heslo vám bude zasláno obratem, jen vyplňte prosím údaje níže: