Harmonizace MarMa dotekem

  vědomým dotekem, krok za krokem blížíme se vlastní Esenci

Hluboké, harmonizační opečování těla v jeho tělesných i jemněhmotných vrstvách. Naše tělo je moudré a má úžasnou, až zázračnou schopnost samo léčení. I přesto, že nás nikdo neučil naslouchat jeho potřebám, neznamená to, že jsme této schopnosti zbaveni, samoléčení, je to proces stále dějící se. Neexistuje jedna cesta, existuje mnoho cest, avšak nejdůležitějším počátkem je bod nula, klidové místo. Odtud se aktivují léčivé zdroje, které již nejsou nijak uchopitelné, přirozeně proudí, jsou.. síly jež nás utvářejí. Krok za krokem blížíme se vlastní Esenci, Celistvosti.

V MarMa dotekové harmonizační péči jsme v hlubokém naslouchání potřebám těla, věnujeme se posvátné vertikále, v dotecích se "opíráme" o posvátnou mapu těla, ale hlavní pozornost směřuje tam, kam nás tělo vede ..

Práce s dechem, dotekem, někdy i jemnými zvuky. Podle potřeb a zatížení těla, využíváme v některých případech i energii Země (v tomto případě pracujeme v leže na zemi, která regeneruje a vyživuje naše tělo, díky síle gravitace Země a důvěrnému spočinutí v její náruči - gravitace je Láska ..) Himalájská sůl v nahřátých váčcích je jednak skvělý pomocník k uvolnění bloků a zatuhlostí těla a zároveň balzám ..

V tomto opečování odkrýváme skryté zdroje těla. Přijímající tělo se otevírá samo léčení a setkáním se Sebou v nejjemnějších vrstvách se navrací k vědomí těla nejen fyzického, ale i toho, co je přesahuje. Pravidelnou péčí, posiluje archetyp léčitele v sobě. Vše se děje v jemnosti, bez úsilí cosi napravovat, ve vzájemné důvěře a vedení těla přijímajícího.

Tato péče je zakončena tichým spočinutím bez doteku. Jen v otevřené pozornosti do svého těla, je to důležitá část celého ošetření, kde se objevuje vlastní prostor a vědomí Sebe s ním ž pozvolna vstupujeme do prostoru vnějšího - Sebe - vědomí


Rezervovat si termín péče