Harmonizace MarMa dotekem

  vědomým dotekem, krok za krokem blížíme se vlastní Esenci

Hluboké, harmonizační opečování těla v jeho tělesných i jemněhmotných vrstvách. Naše tělo je moudré a má úžasnou, až zázračnou schopnost samo léčení. I přesto, že nás nikdo neučil naslouchat jeho potřebám, neznamená to, že jsme této schopnosti zbaveni. Neexistuje jedna cesta, existuje mnoho cest, avšak nejdůležitějším počátkem je bod nula, klidové místo. Odtud se aktivují léčivé zdroje, které již nejsou nijak uchopitelné, přirozeně proudí, jsou.. síly jež nás utvářejí. 


Krok za krokem blížíme se vlastní Esenci, Celistvosti


V MarMa dotekové harmonizační péči, jsme v hlubokém naslouchání potřebám těla, v dotecích se "opíráme" o posvátnou mapu těla, a hlavní pozornost směřuje tam, kam tělo vede ..

Práce s dechem, dotekem, někdy i jemnými zvuky. Podle potřeb a zatížení těla využíváme energii Země- důvěrnému spočinutí v její náruči - gravitace je Láska ..) Himalájská sůl v nahřátých váčcích je skvělý pomocník nejen k rozpouštění bloků, uvolnění zatuhlostí, je zároveň balzám ..


V tomto MarMa doteku odkrýváme skryté zdroje těla. Setkáním se Sebou v nejjemnějších vrstvách se člověk navrací k vědomí těla nejen fyzického, ale i toho, co je přesahuje. Pravidelnou péčí, posiluje archetyp léčitele v sobě. 


Vše se děje v jemnosti, bez úsilí cosi napravovat, ve vzájemné důvěře a vedení těla 


Péče je zakončena tichým spočinutím bez doteku. V otevřené pozornosti svého těla: je to důležitá část  ošetření, integrace, vědomí Sebe, s nímž pozvolna vstupujeme do prostoru vnějšího. Sebe - vědomí

Váš čas pro péči 80 minut / Cena za péči 1600,- Kč

V Praze - Rezervovat si termín péče  

Plzni - Rezervovat si termín