Duševní hygiena - online lekce


☀️ Vědomé probouzení ☀️

aneb pohlaď své tělo úsměvem

Středa ráno od 7:15 hodin - praxe zhruba 30 minut

Půlhodinka vědomé pozornosti probouzení těla. Naladit se na své tělo, vědomě nadechnout a vítat nový den, protože každý den je tady pro nový začátek. Tato ONLINE vědomá půlhodinka pro sebe, přinese sílu i energii na to, co si přejeme žít právě dnes.

Tělo je zázrak, co provází nás každým dnem. Je úžasné, kolik láskyplné energie skrze něj může člověk procítit, když dopřeje mu svoji plnou pozornost. Ráno, v čas probouzení, kdy jsme ještě usebraní, nerušeni vnějším světem, je nejlepší, kdy projevit vděčnost za to, jak dokonale zařízené je, v mysli ho pohladit, naladit se a energii lásky a vděčnosti vydechovat potom do světa. Tato laskavost k sobě, těchto pár minut, dokáží přenastavit naše vědomí a z tohoto zářivého, čistého bytí, potom čerpat a žít.

Pojďme se společně usmát do sebe, pro sebe, na tento svět ..

Cena této online vedené praxe je 80,- Kč

Přihlášení🌟 Večerní chvilka relaxace 🌟

aneb hýčkej se svým dechem

Čtvrtek večer od 19:00 hodin - praxe cca 60 minut

Vedená relaxace pro uvolnění těla a mysli skrze dech, vědomou pozornost a jemnou sílu zvuků. Chvilka pro to být. Být v kontaktu se svým vnitřním obrazem, který jediný umožňuje poznání sebe sama v tělesném smyslu, stejně jako jeho vnitřní existenci. Pokud chcete nechat se tímto prožitkem jemnou praxí vést, bude mi velkým potěšením.

Naše společné večery, budou hluboce relaxační, každý v ústraní svého domova nechá se vést mým hlasem a jemnou technikou, kterou budeme střídat, podle nálady skupinky. Pokaždé budeme postupovat tak, že společně zrelaxujeme tělo - tuto část opakujeme vždy, jako počátek a dál budete lehce, pozvolna, vedeni k osobní praxi tak, aby mohl každý pokračovat ve svém prožitku, s ohledem na touhu a rytmus svého těla. Tyto techniky budou někdy více, někdy méně meditační. Náš večer bude končit tím, že já se po cca 60ti minutách zcela utiším .. žádné loučení, žádné sdílení, každý dál se v klidu svém, hýčká tělo vlastním dechem a sytí energií klidu ..

Slibuji, že ač v dané chvíli budeme každý jinde, všichni pocítíme prostor naplněný energií neuvěřitelné lásky, s níž se tělo léčí i v nejhlubších úrovních, ve všech vrstvách

Cena této online vedené praxe je 120,- Kč

Přihlášení