Cesta ke ztišení

Meditace je jak cestou ticha, tak oddanosti tichu, které pak sílí v každé části našeho života.

Sami, jedině vlastní zkušeností nalézáme právě v tomto tichu pokoru, soucítění a porozumění, jež potřebujeme k růstu vlastního ducha.

Pokud cítíme svoji mysl unavenou, tělo bezduché, odtrženost od sebe .. pokud cítíme cokoliv jiného než klid a radost, harmonii ve svém těle i v životě, potom doporučuji začít ztišením a nasloucháním sobě v nejjemnějších vrstvách svého těla. Je to cesta oddanosti a víry, to jedině na samém začátku potřebuješ: víru, že Tvá přirozenost je radost a zářivé, všeobjímající já.

Meditační kurz "Cesta ke ztišení" ti přinese nástroj i klíč. Po dobu dvacet jedna dnů obdržíš každé ráno jedno meditační video, je na tobě najít si prostor, udělat čas pro Sebe a vykročit. Součástí cesty jsou tři 45-ti minutové, online setkání s vedeným relaxačním cvičením, kde se ponoříme vědomě do svého těla. Učíme se naslouchat, učíme se být. Všímavost těla je základem poznání sebe a umění ve svém těle Být

Co na tuto cesto dostaneš

Každé ráno 1.11. počínaje obdržíš meditační video, a každý další den, po dobu 21 dnů. Svůj čas, kdy se k této meditaci posadíš, je již na Tobě, je to Tvá osobní praxe. Na jejím začátku a důležitým počátkem je, nastavit si čas pro sebe. S meditací to především musíš myslet vážně, jinak učení nemá žádnou cenu. Meditace je disciplína a v počátku, především trpělivost se sebou. K videím s vedenou meditací máš přístup i po skončení naší společné cesty. Odkaz Ti zůstává. 

Online společné setkání nás čeká po tři večery, vždy v neděli ve 20 hodin / 7.11., 14.11., a 21.11. 

Online setkání budou 45-ti minutová, budou meditačně laděná s učením všímavosti těla, důležitou částí meditační praxe pro poznání a přijetí sebe ve svých vrstvách jak tělesných, tak jemněhmotných. 

Cena kurzu: 1450,- Kč 

Těším se na ten čas a těším se na každého z vás

Vše, co pro vás tvořím, vzniká z čisté lásky

S láskou

Marcela Magdaléna